LANDMANN Holding

Pod dachem holdingu LANDMANN zebrane są różne przedsiębiorstwa. Działają one samodzielnie i zajmują silną pozycję w swoich sektorach rynkowych.

LANDMANN Holding oferuje tym firmom usługi w kluczowych dziedzinach finansowania, kupna, controllingu, obsługi prawnej i podatkowej.

Przedsiębiorstwa holdingu LANDMANN zatrudniają na całym świecie łącznie ponad 300 pracowników.
LANDMANN Holding jest częścią koncernu Grupa Gebrüder Thiele, renomowanego przedsiębiorstwa z Bremy o ponad 160-letniej tradycji.

LANDMANN

Ponad 3 mln sprzedawanych rocznie urządzeń plasuje firmę LANDMANN w czołówce producentów urządzeń grillowych w Europie. Dzięki sieci własnych filii i partnerów dystrybucyjnych Landmann jest aktywny na całym świecie LANDMANN na świecie. Asortyment obejmuje wysokiej jakości produkty związane z grillowaniem i wyposażeniem ogrodów:

  urządzenia grillowe

  akcesoria do grillowania

  ciepło w ogrodzie

  meble ogrodowe

                      

Elmar Jung Product Solutions

Jako jeden z czołowych dostawców w sektorze ogrodnictwa firma Elmar Jung Product Solutions oferuje swoim klientom szeroki asortyment i zaawansowane rozwiązania logistyczne w zakresie:

  urządzenia i narzędzia ogrodnicze

  artykuły do pielęgnacji ogrodu

  węże ogrodowe (technika nawadniania)

  akcesoria ogrodnicze

  systemy osłon ogrodowych

      Kontakt: www.ej-product-solutions.de

                                            

GARVIDA

GARVIDA to specjalista od mebli ogrodowych klasy premium. We współpracy z niezależnymi projektantami powstają produkty o wyrazistej formie, wykonane z tworzyw najwyższej jakości. Dzięki wysokim standardom w zakresie wzornictwa, doboru i przetwarzania materiałów GARVIDA spełnia najwyższe wymagania w sektorze ekskluzywnych mebli ogrodowych.

  meble ogrodowe klasy premium

      Kontakt: www.garvida.de


                                   

Rozwój poprzez nabywanie udziałów

Oprócz stopniowego rozszerzania bieżącej działalności, LANDMANN Holding podnosi swój potencjał również poprzez nabywanie udziałów w dynamicznie rozwijających się przedsiębiorstwach.

Firmy zorientowane na kreowanie marek o silnej pozycji rynkowej znajdą w nas inwestora strategicznego oferującego szereg zalet.

Oferujemy usługi w kluczowych dziedzinach finansowania, IT, controllingu, obsługi prawnej i podatkowej. Jako skuteczny usługodawca o płaskich strukturach organizacyjnych umożliwiamy przedsiębiorstwom holdingu LANDMANN skoncentrowanie się w całości na działałności w ich specjalistycznej branży. Jako Primus inter Pares jesteśmy partnerem strategicznym i organizujemy transfer know-how między spółkami. Jako holding średniej wielkości przywiązujemy dużą wagę do tego, aby odpowiedzialność za działalność operacyjną spoczywała na dotychczasowym zarządzie, co pozwala zachować ciągłość procedur biznesowych. Gwarantuje to, że przedsiębiorstwa skupione w holdingu LANDMANN odnoszą trwałe sukcesy i rozwijają się w oparciu o własną kulturę i filozofię przedsiębiorstwa.